Další postavy

21. října 2018 v 19:40
Z různých důvodů můžete chtít další charakter a my vám v tom rozhodně bránit nebudeme, pokud ovšem splníte naše kritéria:

AKTIVITA
Tím se nemyslí to, že budete na chatu od rána do večera nebo i přes noc. Chceme hlavně herní aktivitu - aby byl vidět váš zájem o hru. Samozřejmě nepředpokládáme, že budete sypat pět postů 24/7. Záleží také na jejich kvalitě, nejen kvantitě.

KVALITA HRANÍ
O tomhle už byla zmínka i výše. Nikdo není dokonalý a ani administrátoři ne, to víme moc dobře, ovšem chceme vidět nějakou snahu. Můžete psát každý den a mít třeba sto příspěvků, ale pokud mají tři řádky a nedá se na ně reagovat, nečekejte, že vám povolíme další postavu.

JEDINEČNOST POSTAVY
Myslete na to, že každou další postavu budeme hodnotit přísněji a budeme chtít, aby měla něco, co ji bude od ostatních odlišovat. Samotná pravidla hry zakazují duplicitní postavy, jenže u těch dalších charakterů je to ještě přísnější. Nepotřebujeme tu dalšího rádoby lamače srdcí nebo chladnou mrchu, která je zlá prostě proto, aby byla zlá. Chceme nějakou hloubku u těch postav, promyšlenost a něco, co nás přiměje si ji zapamatovat pro to, jaká je.


Nebudeme vám určovat, jak často smíte žádat. Schválně ani v kritériích není délka hraní, ačkoliv si můžete odvodit, že po dvou týdnech, kdy napíšete sotva dva posty, vám novou postavu nepovolíme. Jednak proto, že jsme si ještě ani nestihli udělat obrázek o vašich hráčských schopnostech, jednak proto, že po tak krátké době ani nemůžeme vědět, že u nás vydržíte.
Stejně tak není omezený ani počet postav. Záleží na každém, kolik jich bude stíhat. Pamatujte, že vám postavy můžeme klidně zase odebrat, pokud za ně nebudete dlouhodobě aktivní nebo se jinak proviníte proti našim pravidlům.

Jestliže si chcete požádat o další postavu, stačí dolů do komentáře napsat: "Žádám o druhou/třetí/... postavu!" a stručné (opravdu stručné!) info o postavě, o kterou žádáte. Poté stačí vyčkat na náš verdikt. Nepotřebujeme vypisovat informace o vaší aktivitě, kvalitě příspěvků apod., to vidíme sami.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama