close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Gabryjel Negev

8. října 2018 v 7:53

GABRYJEL NEGEV


13. 3. 1982
upír
modeling
Killian

Stephen JamesMatka: Sienna Lee, upírka, Veri klanu
Otec: Krzysztof Wojtkiewicz, upír, model
Bratr: Dawid Wojtkiewicz, upír, zpěvák

✟ Bisexuál.
✟ Je závislý na Rauši a Transu (drogy).
✟ Má obsesivní nutkání na tom se nechávat tetovat.
✟ Řeže se.
✟ Sám si na koleno vytetoval podobiznu vrány.
✟ Má několik piercingů v uchu a kroužek v nose.
✟ Od pěti let se věnuje Thaiboxu.
✟ Umí kreslit.
✟ Zásadně jezdí na svém Harley Davidson Sporster Iron 883.
✟ Má ochočenou vránu Moru.

Gabryjel, tak tohoto muže je těžké popsat, jeho nálady se totiž mění jako počasí. Možná by se ho dalo popsat nějak takhle - extratřída psychopata, šílený vrah, co rozřezává těla a zabíjí holky na počkání. Hlavy si schovává v lednici jako trofeje, toho potkat v noci, tak… Nezdrháte. Namísto toho budete dělat vše proto, abyste se mu dostali do postele. Gabryjel Negev má čarovnou moc lámat srdce. A pak vás zabije. Dobře vám tak! Dělám si srandu…

Tak znovu, Gabryjel by se dal popsat jako tichý, záhadný a nepřístupný muž, kterého jde jen těžce rozlousknout. Vyznačuje se mužností, šarmem a zajímavým vzhledem a samozřejmě charakterovými vadami. Je odtažitý, moc nemluví, nebo naopak hodně, záleží na jeho nynějším rozpoložení. Gabe obvykle působí přátelsky, ovšem, když budete pozorní, můžete vycítit, že si k tělu jen tak někoho nepustí a že za vším, co vám řekne bude něco víc, nějaký větší příběh. Nikdy si tak totiž nejste stoprocentně jistí, co si o něm máte myslet. Buď ho milujete nebo nenávidíte. Nic mezi tím. Vyžaduje poněkud větší úsilí se k němu dostali. Není to však nemožné. Pustí vás dál… ale jen na krok. Nechá vás poznat kousek jeho nejhlubšího já, než se seznámíte s tím, jaký je v normálním životě. Možná je to způsob, jak některé lidi už od počátku odradit, aby mu později neublížili. Anebo se možná bojí lidem otevírat sám sebe, a tak jim někdy dává možnost, ať nakouknout, budou-li chtít.

Gabryjela je velmi těžké naštvat. Působí klidně téměř až netečně, jako by se ho okolní svět netýkal. Vždy si vše nechá projít hlavou, než něco řekne. Gabryjel, který zrovna nesplňuje značku ideál, má v sobě jakési tajemné kouzlo, které ho činí zajímavým. S ženami i muži zachází podivně a s odtažitostí, a to jen proto, že ačkoliv se to první pohled nejeví, nemá moc velké sebevědomí. Má v sobě něco, co se zoufale snaží skrývat. Bohužel to není tak hluboko v jeho nitru, aby to druzí nepoznali. Většinu lidem nasazuje brouka do hlavu a udržuje je v napětí. Zachovává si kolem sebe auru tajemna, kterou lidi tak trochu provokuje. Mají pocit, že ho napůl znají, protože mu napůl vidí do tváře, ale neuvědomují si, že pod tenkou maskou schovává ještě mnohem víc...

◯ KRAKOV

Psal se rok 1982 a ty, chlapče, jménem Gabryjel Wojtkiewicz, jsi přišel na svět. Od této chvíle se život Sienny Lee a Krzysztof Wojtkiewicz nadobro změnil. Letní románek, o kterém se zdálo, že jak rychle začal, tak i rychle skončí, přerostl v něco víc a ty jsi toho byl důkazem. Tvé dětství bylo kouzelné, tak kouzelné, jak ti tvoji milovaní rodiče mohli dát. Nikdy si nestrádal, o cokoliv sis požádal to jsi také dostal. Jedni by řekli, že tě rozmazlovali, že jsi dostal všechno na stříbrném podnose, aniž bys musel hnout prstem, jenže ty jsi byl šťastný, a to dělalo šťastné je. Takže jak to, že jsi mohl klesnout tak hluboko? Nikdy ses o nic nemusel snažit, co tedy zkazilo tvůj pohled na svět? Co zkazilo tvůj pohled na sebe samotného?

◯ VARŠAVA

O dva roky později se narodil tvůj mladší bráška Dawid. Ihned sis ho zamiloval. Jakmile jsi ho spatřil zavinutého v modré dečce, umanul sis, že nedovolíš, aby mu někdo ublížil. Ačkoliv se někdy k tobě malý Dawid choval hrubě, z celého srdce jsi ho zbožňoval. Když chtěl nějakou tvoji hračku, milerád jsi mu ji dal. Vidět ho šťastného ti dělalo dobře. Aspoň něco jsi cítil. Kdokoliv se na něj pokusil vztáhnout ruku či mu nějak ublížit… řekněme, že už se o to nikdy znovu nepokusil. To ty jsi byl ten, který pokaždé žehlil jeho průsery. Nijak ti to nevadilo, svého brášku jsi miloval a svou roli staršího bratra jsi bral vážně. Čím jste byli starší, tím jste byli s bratrem rozdílnější. Začala se u tebe projevovat magie ohně, zatímco tvůj bráška ovládal led. Dawida chytil zpěv a tebe uhranulo umění boje. Sám jsi pak vyhledával situace, kde sis mohl vyzkoušet, co nového ses naučil. Pokaždé jsi vyhrál, samozřejmě, když jsi byl upír a měl jsi značnou výhodu, ale i tak ti to přinášelo jisté potěšení. Požádal si rodiče, jestli by tě nemohli zapsat do nějakého kroužku. Souhlasili. Vybral sis thaibox. Rodiče byli rádi, že sis našel nějaký koníček. Otec i matka tě podporovali, podporovali tě ve všem, co sis zrovna umanul. Tak proč ti to najednou přišlo málo? Proč ses cítil nemilovaný, ačkoliv si moc dobře věděl, že tě zbožňují? Proč ses najednou začal cítit méněcenný?

◯ USA

Otec tě požádal, jestli bys ho nemohl doprovodit na jednu z jeho modelingových akcí, kde se scházela všechna smetánka téhle prachpitomé branže. Nebyl jsi ten typ, který by svému otci nesplnil jeho přání. I přes veškerou nevoli, kterou jsi k tomuhle směšnému cirkusu choval, jsi jel. Otec tě představil svým kolegům a kolegyním a ty jsi je naprosto okouzlil! Nejen svým atypickým vzhledem, ale i chováním. Začali se o tebe zajímat módní návrháři, fotografové a najednou ses mohl přetrhnout. Musel jsi se přestěhovat do New Yorku a pracovat tady. Nelíbilo se ti to, ale tvá rodina vypadala tak pyšně a ty jsi je nechtěl zklamat. Jenže tady se to všechno posralo.

Stalo se z tebe místní zlatíčko, spousta časopisů, magazínů, spousta uznávaných módních návrhářů, tě chtěli mít jen pro sebe. Najednou jsi byl nejžádanější chlapec ve státech. Stala se z tebe celebrita. Všechny zajímal tvůj příběh, tvůj názor, a hlavně tvůj vzhled. Prostě všechno. Najednou sis, ale uvědomil, že vlastně vůbec nevíš, kdo jsi. Musel jsi hrát podle jejich pravidel. Musel ses začít chovat jinak. Přestával jsi mít soukromí. Bylo toho na tebe zkrátka moc, přestával jsi to mít pod kontrolou. Nebyl jsi stavěný pro tento svět. Nikoho z rodiny jsi nepožádal o pomoc a chtěl ses se svými démony vypořádat sám. Chtěl jsi to dokázat, chtěl jsi jim ukázat, že mají právo být na tebe pyšní. A pak jsi to prostě nedal a na jedné party vyzkoušel drogy. Rauš a Trans. Neříká se, že tyhle večírky s celebritami tě svedou na scestí? Ty řeči jsou pravdivé. V tu chvíli se všechno změnilo. Když sis je dal, připadal sis jako Bůh. Tvoje sebevědomí najednou vzrostlo a byl jsi nezastavitelný. Kvůli upírství sis však nikdy nemohl vypěstovat fyzickou závislost. Šlo o věci psychického rázu. Před rodiči jsi to tajil, jak jen se dalo, nechtěl jsi je nijak ohrozit, a proto ses od nich raději distancoval. Jenže i drogy tě po nějaké době přestaly bavit.

Jednou když jsi byl zase sjetý sis zašel do salónu pro upíry. Nechal sis vytetovat první věc, která tě napadla. Moc jsi u toho nepřemýšlel, byl jsi přece sjetej. Byly to dva řádky. Písmena jako z psacího stroje vyvedená v inkoustě ve spodní části tvých zad.

Peklo je prázdné, ďáblové jsou mezi námi.

Líbila se ti ta bolest, kterou si na kratičký moment zažíval. Tetovat upíra není nic lehkého. Inkoust mizel rychle a pro to do něj přilévali sloučeninu, která udržela inkoust v kůži, ale pekelně pálila, jenže v tobě to probouzelo vzrušení. A takto začala tvoje posedlost tetováním. Když si jich měl příliš, a došla ti plocha kam se tetovat, tě napadlo něco jiného. Něco jiného, jak si způsobit bolest…

Když ses poprvé řezal, nejlepší část přišla až potom - vytřel jsi ránu bavlněným tamponem, opatrně ji vysušil od krve, dobře sis pohlédl ruku a pak sis ji přitiskl na břicho. Už bude dobře. Řekl sis. Řežeš se, protože se tak vyrovnáváš sám se sebou. Ano, to je ten pravý důvod. Svět se stává oceánem, který tě omývá, šumí tak silně, až tě zcela ohluší, jeho voda topí tvé srdce, začínáš panikařit. Potřebuješ tu paniku vypustit, potřebuješ si ublížit mnohem víc, než ti dokáže ublížit tenhle svět, až pak jsi spokojený. Je to vlastně docela nesmyslné. Ubližuješ si, aby ses cítil lépe. Takže vlastně jednu bolest nahrazuješ druhou.

Znovu vzpomínáš, tentokrát na to, jaké to je řezat se hodně hluboko. Způsob, jakým si do kůže zabodneš kus skla a pak táhneš a táhneš a vytváříš koryto krvavé řeky. Jasně, bolí to jako prase, než je dílo hotové. Bolest je ostrá a zároveň ochromující, zavřeš oči a funíš. Kurevsky to bolí, bolí a bolí. Když ale začne téct krev, rozleje se ti po těle příjemné teplo a dostaví se dlouho očekáváný klid.

Nikdo z tvé rodiny netušil, že si takto ubližuješ, protože tvé jizvy nebyly povrchové, ale měl jsi je hluboko v sobě. Snažil ses jim vyhýbat. Věděl jsi, že je to špatné. Jenže sis nemohl pomoct. Cítíš se jako bys byl na celém světě úplně sám. Chceš se vysvléct ze své kůže a masa a kráčet jako kostlivec, namířit si to rovnou do řeky a nechat se jí pohltit. Jenže si upír. Máš pocit, že hoříš. Sáláš dnem i nocí. Musíš a chceš tu pálivou temnotu ze sebe vyříznout. Když se očistíš, umyješ a upravíš, budeš se cítit zase líp. Vychladneš a zklidníš se.
Co se ti honí hlavou, když si ubližuješ? Ptáš se sám sebe. Jsi nicka! Nicka. Nicka. Nicka. Nicka. Chceš to slovo vyříznout ze svého nitra, ale ono se vrací zpátky a je mnohem větší a zákeřnější. Ven. Zbavit se toho. Vyříznout to všechno. Nikdo. Prázdnota. Nezájem. Chceš se vymazat. Chceš to vyříznout všechno. Vyříznout hlad. Smutek. Únavu. Vyříznout pocity nicoty, pohrdaní sebou samotným a osamělost. Vyříznout všechno, dělat to menší a menší, až to zmizí úplně a ty se pak rozplyneš.

◯ KANADA

Začal jsi chodíš na skupinový sezení. Doktorka Hannah neměla ráda, když se na skupinovém sezení používají slova jako říznout, vyříznout, spálit nebo bodnout. Říká, že nezáleží na tom, co děláte nebo jak to děláte, výsledek je tentýž. Můžete chlastat, řezat se, užívat meth, šňupat koks, bodat se, pálit se, vytrhávat si řasy anebo mrdat, dokud z vás nepoteče krev, pořád se to bude moct dát do škatulky sebepoškozování. Když vám někdo ublíží nebo se kvůli někomu cítíte být špatní nebo neužiteční nebo nečistí, nevztahujte to na sebe, nedávejte si to za vinu a netrestejte se za to, protože právě to vede k řezání, pálení nebo mrdání za peníze, protože se cítíte na hovno a myslíte si, že jste nicky. Jasně, když si ublížíte, vyplaví se vám do žil sračka jménem endorfin, což vám přinese dobrý pocit a dojem, že je svět spravedlivý, krásný a plný barev. Jenomže není. Je plný krve a různých infekcí.
Nejzkurvenější věc na sebepoškozování je to, že nikdy nepřestanete být podivíny, protože vaše těla jsou plná jizev, takže připomínají bitevní pole, a to se hodně lidem nebude líbit, nikdo nebude takové tělo milovat. To znamená, že máme všichni už dopředu pěkně nasráno, jsme zničení zevnitř i zvenčí. Ty jenom zvenčí takže se zbav alespoň tohoto chování. Umyj se a očisti se. A pořád si to, kurva, opakuj! Po pár sezení ses na to vysral a pokračoval jsi dál…

◯ SHADOWHILL

Když už toho na tebe bylo příliš a trvalo to několik let, rozhodl ses, že potřebuješ pomoc, protože jsi moc dobře věděl, že se nacházíš hluboko ve sračkách. Nebylo to jenom po kolena, ty ses v nich vyloženě topil a nechtěl ses chytit žádného posraného, záchranného lana! Prokristapána, vždyť ses pokusil zabít! Plánoval jsi to už delší dobu, ale můžeš bejt rád, že jsi na to nakonec nesebral odvahu. Seš totiž sráč! Jak se teď dokážeš podívat do očí své rodiny? Jak můžeš pohlédnout na svoji matku, která ti dala život, a ty ses ho pokusil zahodit jak kus nedopalku, aniž bys necítil vinu? Tohle byl ten impuls, kterej tě donutil ze sebou něco dělat. Bylo ti jasný, že potřebuješ únik, ale né takový, jaký ti přinášejí drogy a řezání. Potřebuješ skutečný únik od všeho toho svinstva. Nechceš přeci skončit jako tvoji kolegové, kteří se utopili ve vlastních zvratkách, ne? Konečně ses dokopal k tomu, že se přestěhuješ za svým bratrem a matkou, kteří pobývali v Shadowhillu. Potřebuješ novou vzpruhu a tajně doufáš, že tihle dva ti ji přinesou, že ti dokážou pomoc. Protože jestli né oni, tak kdo?

OHEŇ▬▬▬▬▬▬▬▬

AURY5
ARGENY50
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama