close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Katherine Black

6. října 2018 v 15:22Katherine Black


24. 12. 1820
vlkodlak
zpěvačka a herečka
Katherine

Dove Cameron
Matka: Antoaneta ♕
*1801-†1865
Francouzská šlechtična, člověk
Celým jménem Antoaneta Vivian Lee Bernadotte

Byla tu krutá a nelítostná žena, co ovšem velice ráda sdílela lože s jinými. Celou dobu má za to, že je Katherininým biologickým otcem Antoan ne Francoa. Antoaneta o tom nikdy nepromluvila, řekla to pouze Veronice než zemřela.

Otec: Francoa ♕
*1799-†1863
Francouzský šlechtic, člověk
Celým jménem Francoa Jean Luse Bernadotte

Smířlivý muž, který byl upnutý na tehdy svou jedinou dceru. Byla pro něj vším a když jej odmítla byl připraven na cokoli. Nenáviděl Antoana od chvíle, kdy musel Katherine odvést.

ღ Antoano Francesska
*1418-†1830
léčitel, vlkodlak

Dávno předtím, než se narodila Katherine, vyléčil šlechtičnu z chřipky pomocí bylin. Přeskočila jiskra a bylo několik vášnivých nocí, ze kterých nakonec byl Adrian. Nemanželský syn Antoanety. Už jako malého si ho Antoan odnesl daleko mimo panství a vychovával ho sám. Stejně tak si později odnesl i Katherine.

Sourozenci: Veronica & Adrian ♡
ღ Adrian Francesska *1818-?
doktor, vlkodlak

Byl přitom když Kath vyrůstala, ale nikdy s ní nepromluvil, držel se stranou. Ví o ní a v této době ji nejspíš někde velmi urputně hledá. Katherine o něm neví.

ღ Veronica Anna Luisa Bernadotte *1849-?
umělkyně, upírka

Narodila se dávno po Katherine a o její existenci se dozvěděla až když Antoaneta umírala. Rozhodla se jí jít hledat a na svých cestách sama propadla nadpřirozenu, když ji jeden neznámý upír proměnil. Krátce po proměně se zamilovala právě do zmíněného upíra a žila s ním v Paříži. Teď ale hledá svou sestru.

♕ Na pravém rameni má tetování s nápisem "loup fier" (z francouzštiny: Hrdý vlk)
♕ V lidské podobě má oči zelené, ve vlčí podobě zhnědnou.
♕ Pokud cítí k někomu nějakou větší citovou náklonost (láska, zamilovanost) mohou její oči na nějakou chvíli zmodrat, často změnu barvy sama vycítí, ale nedokáže to ovlivnit. Snaží se to skrývat.
♕ Nově se snaží vyrovnat se svým znovu objeveným vlkem a hodně to ovlivňuje její dosavadní způsob žití.
♕ Pochází z dávného šlechtického rodu Bernadotte, ale popírá to.
♕ Celé její jméno zní: Katherine Karmen Miňoneta Bernadotte

Po její nové proměně má větší problém někomu skutečně věřit. Její původní já je ukryto někde hluboko, ačkoliv někdy zkrátka a dobře vyplave na povrch. Nezapře v sobě své velikánské srdce a optimistický pohled na svět. Miluje smích, a ještě radši má, když se smějí všichni okolo ní. Ona sama může být nervní, smutná nebo jakkoli rozhozená, ale uvidí-li někoho, kdo je na tom podobně, i přes vnitřní nepohodlí v sobě najde tu touhu po informacích. Zvědavost vyhrává nad nepohodlím, a i když to nejprve může vypadat, že si neštěstí druhých užívá, obvykle taková setkání končí optimisticky a vesele. Nejdůležitější je pro ni nedávat najevo moc své emoce, a tak jen málokdy uvidíte na její tváři smutný výraz, aby, jste ji viděli smutnou, plakat ji, nebo nějak chytit depku, museli byste jí být opravdu blízko. Stejně tak nedává najevo své emoce slovně. Náklonnost, kterou kdy cítila ji nakonec velmi ublížila. Svou zranitelnost se snaží nedávat příliš najevo.
Táhne jí už na dvě stovky let, ale ani trošku neztrácí půvab a mladost, který ji propůjčuje vlastnosti porcelánové panenky. Vypadá jako-by se jí dalo snadno ublížit, nebo ji snadno získat. Což ovšem není pravda.
Její skutečnou důvěru a přátelství lze nyní získat jen velmi těžko. Dříve to bylo jednoduché, ale od její proměny ve vlka se vše změnilo. Staré přátele vítá, ale nové si dlouho prověřuje. Už dávno nepatří k dívkám, co by se vyhýbali bojům nebo se nechali jen tak urážet. Názor dá najevo hned a dost nahlas. Nebojí se užit ironie ani chvíli propadnout narcismu. Dokonce ani, když dáte najevo jak nebezpeční dokážete být, jen málokdy se podvolí strachu.
Po získání drahocené důvěry nebo snad i části jejího srdce, budete pro ni dostatečně důležití, aby se nebála za vás položit život. Telefonát uprostřed noci sice bude brát s nechutí, ale neřekne vám ne - a to ať už půjde o nějaké to vandalství, výběr šatů nebo jen vyplakání se na rameni. Energie ji nikdy příliš nechybí a když náhodou ty své baterky vybije, k nabití ji postačí jen nějaká lehká nepravost, nebo jen obyčejné posezení nad něčím dobrým. Ať už se bude jednat o alkohol, kávu nebo čaj.
Získat celé její srdce bude nakonec už o něco těžší. Milovala celým srdcem, a nakonec se spálila. Skončila ve vlčí podobě a trvalo ji dlouho, než se zvládla dopracovat zpět. Její povaha a povaha jejího vlka se změnila. Ale pokud se vám to stejně povede, dostane se vám přístup k jejímu srdci a bude se snažit sdělit vám vše co budete chtít vědět. Po nějaké době snad i své nejniternější a nejbolestivější informace.
Jejím velkým nepřítelem byl a stále je alkohol, po něm opravdu ztrácí zábrany a mluví a mluví, zkrátka v jednu chvíli by s vámi nejraději strávila vášnivou noc a v druhé je schopná vést plynulý rozhovor o tom, kolik barev má kaleidoskop. Dříve stačil jeden lok, aby jste ji k tomu dostali, nyní už potřebujete minimálně deset panáků - a ona si svou hranici velmi dobře hlídá.
Co se však vůbec nezměnilo je její láska ke zpěvu, bowlingu, herectví, filmům a jahodám s čokoládou, po tom by se snad mohla utlouct. Jahody byly vždy její velkou láskou a kdokoli, kdo chce vidět dětské radostné jiskry v jejích očích, stačí aby jí do rukou dal jahodu máčenou v čokoládě a ona bude opravdu šťastná jako bleška v kožichu bernardýna.
Její nově objevená vlčice má nyní ještě trochu uvolněnější zábrany. Je ji jedno co dělá a jak moc s tím pohne světem. Opět jí to připomnělo, jaké to je být tím bezstarostným člověkem a otevřelo to v ní opět tu skrytou komůrku s dětstvím a její částí, která se skutečně cítí jako ona sama a má chuť experimentovat a objevovat. Rozhodně po objevení nových částí svého srdce a myslí, skrytě touží po něčem novém, po změně a hlavně, po svobodě.

24.12. 1820 jinak tiché panské sídlo poblíž Paříže vyrušil z Vánočního klidu výkřik a následně dětský pláč. To na svět přišla malá holčička, zcela obyčejná jako ostatní lidé kolem ní, jen s rodokmenem a šlechtickým titulem, který zdědila po svých rodičích. Ještě se houpala v kolébce jako nevinné malé robátko, když k ní mluvili jako k dospělé slečně: "Slečno Katherine Karmen Miňoneto Bernadotte, váš čaj v lahvičce."; "Slečno Katherine, je čas jít spinkat."; "Slečno, je čas na vaši koupel." - a další různě podobné oslovení, museli její chůvy používat. Její matka kontrolovala každý pohyb, který se kolem téhle malé holčičky šustl. Vypadalo to jako obyčejný život obklopený luxusem a penězi, který měl končit vzdělanou, poslušnou a rozkazy plnící mladou slečnou. Alespoň tak si to představovali její rodiče. Malá Blonďatá holčička, která sotva dovršila roku a půl života začala stonat. Její drobné tělíčko sužovaly vysoké horečky a zimnice. Zkušení doktoři si nevěděli rady, a tak Francoa pod naléháním Antoanety přistoupil k tomu, aby zavolali léčitele z řad chudších obyvatel. Léčitel, který dříve vyléčil Antoanetu z její nemoci, měl nyní vyléčit i jeho dceru.
Francoa z té myšlenky, že by měl milence své ženy, opět pustit na své sídlo, nebyl nadšený, ale byl posedlí zdravím své jediné dcery, že na sebe nenechal naléhat dlouho, aby pro něj nechal poslat svou gardu. Léčitel se dostavil v poměrně krátkém čase, také neměl zrovna na vybranou. Prohlédl malou šlechtičnu a poté vznesl své požadavky. Deset let ji bude vychovávat mimo toto panství, aby mohla léčba proběhnout vcelku a dostatečně. Nemoc to byla krutá, podobná moru, takže pokud se nepodvolí jejich dcera zemře. Francoa zuřil, vyváděl, ale myšlenka, že by Katherine mohla zamřít mu nedala spát a poraženě kývl. "Nechci, aby Katherine poznala toho druhého." Myslel tím nemanželského syna své ženy, kterého měla právě s léčitelem. Antoano souhlasil a přislíbil, že Adrian se Katherine po celou dobu neukáže a on se o něm nezmíní.
Antoano, vzal dívenku k sobě domů, do chatrče na kraji lesa, kde poprvé ukázal svou pravou tvář - byl to vlkodlak, co žil na tomhle světě už řádku let. Z takto malé dívenky udělal vlkodlaka, bylo to pro ni utrpením, ovšem menším, než nemoc, která ji doposud sužovala. Mladá vlkodlačice se učila rychle, už v šesti letech se zvládla celkem bezbolestně přeměnit na bílé "štěně" a poslouchala poučky o šlechtickém chování, i svém původu, učila se pilně a jedinou odměnou ji byla ta zábava, jež ji Antoano naučil - zpěv. V tom se zdokonalovala nejvíce a Antoano si její hlas zamiloval. Přičemž se to stalo každodenní kratochvílí, kterou se Katherine bavila i o samotě. Učila se různé písně a různé texty. Antoano ji učil číst a psát. Vykládal jí různé báje a nosil knihy z města.
Na štědrý den roku 1830 ale nastal čas, aby se vrátila zpět k rodičům. Věděla od samého počátku, že Antoano není jejím skutečným otcem, ale nikdy si nepřipouštěla, že bude muset opustit les. Její vlčice byla ráda svobodná a myšlenka, že bude muset propadnout do šlechtického života se jí nelíbila. Prosila a škemrala. Slibovala vše co dokázala, ale Antoano byl rozhodnutý splnit svůj slib. Adrian, který se své sestře vyhýbal sám otce prosil, aby ji neodváděl, kvůli neblahému tušení. Ale nepomáhaly ani jeho prosby.
"Nesmíš se samovolně proměňovat, musíš si dávat pozor a o úplňku se vždy vytratit a zamknout se někde sama v místnosti, abys někoho nezranila.." zněla jedna a ta samá odpověď neustále dokola. Její prosby byly zbytečné, ale přesto se o ně nadále pokoušela. Když pak oba stanuli před jejími skutečnými rodiči, Katherine zůstala jako přimražená schovaná za Antoanovými zády a odmítala udělat, byť jen krůček k těm dvěma cizím lidem v namašlených šatech s přihlouplými účesy. Nelíbili se jí, nelíbila se jí představa, že by se k nim měla vrátit. Bylo to neskutečné, ten hnusný pocit, nepříjemné mrazení v zádech. Pohled ženy, kterou měla nazývat matkou byl krutý a nelítostný. Mluvila na ni a volala ji k sobě, ale Katherine nechtěla jen pomyslet, že by se jí ta žena měla dotýkat a objímat ji.
Skutečnost, že ji dcera nechce k sobě pustit královnu rozzlobila, a aniž by počkala, nebo se jen pokusila Katherine přesvědčit jinak, rozkázala gardě. Odtrhli dívenku od Antoana a přivlekli k rodičům. Muž se nebránil, jen hleděl na šlechtickou rodinu se zřetelnou zradou ve tváři. Zachránil jejich dceru a tohle má být jeho odměna. Antoana srazili na kolena a strážný tasil meč. Katherine nahlas vykřikla, přesně v ten moment, kdy se čepel nože zasekla hluboko do kůže. Hlava jejího učitele a mentora se kutálela po podlaze velkého sálu. Krev pomalu plula po mramoru a tvořila louži přes všechny květované vzory.
Dívka plakala a křičela, ale neslyšela svůj vlastní křik, všude kolem ní bylo ticho, kdesi hluboko v ní její vlčice hlasitě vyla a duše se jí stahovala bolestí. Všechno v ní náhle bylo stažené, její nitro se bouřilo, ale nedokázalo se vydrat na povrch. Od té doby se dobrovolně proměnit nedokázala. Přeměny začaly být bolestivé a neúnosné. Její tělo sužovaly křeče a zanechávaly ji v bolestech ještě dlouhé týdny po úplňcích. Přestala vnímat své nitro.
Po jejích šestnáctých narozeninách se ji rodiče rozhodli zasnoubit s Anglickým šlechticem. Nikdy jej neviděla, jediné co věděla bylo to, že je mu před osmadvacet. Představa, že by se měla provdat ji dohnala k činu. Konečně po letech poslechla část svého nitra a utekla z domu. Několik dní se skrývala v malém hostinci jen pár kilometrů od sídla jejich rodičů, ale byla dost známá na to, aby ji brzy přišel navštívit někdo ze služebnictva. Tehdy to bylo jen o kousek a vrátila by se zpět bez možnosti utéct znovu. Skočila z okna a několik dní strávila na cestě, připadajíc si jako lovná zvěř. Její povaha i osobnost se nenávratně upnuly na poslušnost a vychování, na dospělost. Zapřela v sobě dětskou veselost a kontroverzní názory, aby se mohla dál potloukat světem jako člověk hledající přístřeší. Po dobrých třech týdnech cestování krajinou a několika neúspěšných pokusech pracovat, dorazila do nejkrásnějšího města - do Paříže.
Aby se vůbec uživila, a alespoň trochu se najedla, prozpěvovala na ulicích, což ji mnohdy vyneslo jen na jedno jídlo denně a někdy ani to ne. Měla spoustu nemravných a neslušných nabídek, několikrát měla dokonce namále, kdy ji po odmítnutí několik podnapilých mužů zmlátilo. To byly nejtěžší dny. Bolelo ji celé tělo, i když docházelo k hojení ran rychleji. Byla oslabená, její nitro se se už několik týdnů neozývalo. Podařilo se jí ho dokonale uspat.Po dvou měsících se u ní zastavil zvláštní muž v drahém obleku, byla jen troskou toho, co bývala dříve. Byla pohublá a špinavá, ale stále se snažila. Její hlas ztrácel sílu, ale přesto v tu chvíli vydala poslední síly, aby muži krásně zazpívala. Únava zapříčinila to, že když ji muž chtěl odvést už se ani nebránila. Bylo jí jedno, co se s ní stane.
Ještě ten den si ji ten muž odvedl pryč, dostala najíst a měla krásnou novou postel, kde se mohla vyspat, mohla se vykoupat a pořádně si odpočinout. Dostala čisté šaty a všichni okolo ní byli velice milí. Den na to se postavila na skutečné divadelní jeviště. Nebyla tu sama, muž se představil jako tajemník, lovec talentů a dirigent místního divadla. Ocitla se tak mezi nejtalentovanějšími dětmi z ulice, o které se staral a zajišťoval jim tak lepší život. Spousta z nich měla pěstounské rodiny, sponzory a lidi, kteří je vydržovali, ale Katherine byla podle Marsela výjimečná. Zůstala v divadle nejdéle ze všech.
Zapřela svoji rodinu a své příjmení. Přijala za své příjmení to, které si vymyslela. Marcel ji nechal vystavit nové doklady a stopa po Miňonette Bernadote se na dobro vytratila. Marsel byl taktéž vlkodlak a jakmile Katherine nabrala trochu váhu a vypadala zdravěji nechal ji na rameno vytetovat tlapku s nápisem Hrdý vlk. To proto, aby nikdy nezapomněla, kým skutečně je. Marsel měl pro její utrpení pochopení, ačkoli se jí na jeho původ nikdy nevyptával. "Jednoho dne své nitro uslyšíš a pak ho musíš poslechnout."
Když nadešel její čas odešla z Paříže a opustila tamní divadlo, pokračovala dál po Evropě a střídala po letech divadla tak jak bylo třeba, nikde nezůstala déle, než to bylo nutné, aby nevyšlo najevo její tajemství. Stárnutí se jí zastavilo ve čtyři-a-dvaceti letech. V každé době se jí podařilo prorazit, samozřejmě si měnila jména, používala paruky a později i barevných šampónů, aby nebyla stejná jako vždy. Dlouho byl její život neustále o tom samém - prosadit se, bát slavná, zpívat, odejít do ústranní a znovu. Díky jednomu Americkému turné narazila na město jménem La Crescent. Přitahovalo ji to tu tak moc, že se rozhodla tu zůstat. Pořídila si tu vilu a nastěhovala se. Našla tu také svou magii a naučila se ji postupně v mezích ovládat. Stále přitom má vlastní kapelu a vystupuje.
Během života ve městě se setkala se svou láskou Richardem, byla zamilovaná a vše se zdálo být idylické. Ovšem osud tomu nechtěl a jejich životy se rozdělily. Katherine změnu snášela jen velmi špatně a poprvé za dobu od svého dětství se proměnila dobrovolně ve vlka. Její tělo i mysl tuto změnu snášela jen velmi špatně. Trvalo ji dva roky, kdy se toulala po okolních lesích a nechala za sebou jen prázdnou díru. Kapela po ní pátrala, stejně jako veřejnost. Ale nic ji nedokázalo přesvědčit, aby se vrátila a čelila opět městu. To se podařilo až právě po dvou letech, kdy opět našla cestu do města a ke svému domu. Proměnila se opět na člověka a začala dávat dohromady samu sebe. Její dosavadní vzhled v ní však vyvolával neklid, a proto se rozhodla pro razantní změnu. Přestěhovala se do nového domu, změnila svůj vzhled a hlavně - její znovu objevení svého vlka ji změnilo kompletně její osobnost.


SÍLA[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
VÝDRŽ[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
RYCHLOST[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
ŠTĚSTÍ×
▄▄▄▄
level 2
OBRATNOST[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
MAGICKÝ POTENCIÁL×
▄▄▄▄▄
level 3


NAUČENÉ
BOJ BEZE ZBRANĚ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
STEALTH[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
BOJ SE ZBRANÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
PŘEŽITÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
SPORTY[0/10]
Jízda na koni
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 2
LOV[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
OŠETŘOVÁNÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
UMĚNÍ
[0/10]

[0/20]Tanec
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 2

Zpěv
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 4
OPRAVOVÁNÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
.
.
.


MAGICKÉ
ZEMĚ[46/46]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 10
ELEKTŘINA[0/26]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 5 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama