close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Kyle Hawkes

8. října 2018 v 18:14

KYLE HAWKES


13. 5. 1995
člověk
žurnalistika,
přivýdělek v knihovně
Kyle

Dylan O'BrienOTEC:
Richard Hawkes, *2. 7. 1970 - † 2018, Oakland, Kalifornie, stavbyvedoucí
Ve svém volném čase sestavuje auta v garáži, přičemž mu Kyle občas pomáhá. Jsou poté kupodivu použitelná.

MATKA:
Elizabeth Moore/Hawkes, *14. 8. 1971, San Francisco, Kalifornie, zdravotní sestra
Ve svém volném čase si ráda čte, teď už víme po kom to Kyle má.

Tyto spřízněné duše se poznaly v sanfranciské nemocnici, kam byl Richard nucen odvézt svého kamaráda, který si zlomil nohu na svatbě společných přátel. Následovalo randění, svatba a stěhování do Shadowhill, kde se jim narodil tenhle hnědooký zázrak.

RODINA Z OTCOVY STRANY:
Praděda: Jimmy Hawkes, Emeryville, Kalifornie, *1925, WW2 veterán, † 2005
Prababička: Anne Elliot/Hawkes, Inverness, Skotsko, *1926, † 2009
Děda: George Hawkes, Oakland, Kalifornie, *1950, † 2013, cévní mozková příhoda
Babička: Lisa Mayor/Hawkes, Oakland, Kalifornie, *1949
Teta: Rachael Hawkes/O'Leary, Oakland, Kalifornie, *1968
Bratranec: Brian O'Leary, San Francisco, Kalifornie, *1992

RODINA Z MATČINY STRANY:
Praděda: Anthony Moore, San Francisco, Kalifornie, *1923, † 2003
Prababička: Ruth Jacobs/Moore, San Francisco, Kalifornie, *1924, † 2000
Děda: River Moore, San Francisco, Kalifornie, *1947
Babička: Eve Newman/Moore, po rozvodu opět Newman [1985], San Francisco, Kalifornie, *1949
Teta: Emma Moore, San Francisco, Kalifornie, *1975, svobodná matka
Sestřenice: Eve Moore, Shadowhill, Kalifornie, *1998

Trpí akrofobii, jde o strach z výšek, u něj hrozí až panická hrůza, kdy se začne třást a jen těžko se nutí k pohybu. Mívá nepříjemný pocit i ve výškách, které se ostatním mohou zdát neškodné, za což se moc stydí, ale nestřeží to jako velké tajemství ve svém deníčku. Nemá deníček. Mívá noční můry, ale netuší proč, má celkem klidný život, snad za to může jeho bujná fantazie. Není si jistý existencí nadpřirozených bytostí, ví jen to, že má své zvláštní schopnosti. Řadí se mezi heterosexuály.

Jako každý, má i on své klady a zápory. Za něco se stydí méně, za něco více, občas se snaží změnit, jenže mu to jde dost těžko, a tak vždy zase skončí tam, kde byl. Přiklání se spíš k pesimismu, což nemá daleko k realismu. Rozhodně nevidí svět růžově, lidi se podle něj umí chovat hůř, než zvířata. Snaží se být lepší, a tak třídí odpad, když to jde (nic se nemá přehánět), nikoho bezdůvodně nenapadá a ty další věci, které ho odlišují od masových vrahů, násilníků, nebo teroristů. Jeho logické uvažování může být někdy až otravné, hlavně, když se vás snaží přesvědčit o správnosti své logiky. Někdy mluví víc, než by měl, ať už se nachází v jakékoliv situaci. Rád strká nos do věcí, do kterých mu nic není. Patří mezi tvrdohlavé jedince. Sarkasmus mu není cizí. Často se může zdát, že vám důvěřuje, jelikož se ke všem chová přátelsky, ovšem někde vzadu v hlavě ho vždy hlodá myšlenka, že byste ho mohli zklamat (pokud jde o hlouběji navázaný vztah), proto si nechává otevřené zadní vrátka, aby až se to stane, se necítil jako naivní puberťačka. Samozřejmě vás obeznámí s tím, že má problémy s důvěrou, abyste také viděli ty pomyslné vrátka, které jsou označeny slovy "já to věděl". Při zklamání vám jimi práskne před nosem. Bývá těžké je znovu otevřít. Je nejspíš trochu pokrytec, když od vás čeká přímé jednání, zatím co on se lžím nebrání. To si však často neuvědomuje, dojde k tomu, až když ho kopnete do zadku. Dokáže být pěkně protivný, ovšem když má dobrou náladu, bývá společenský a velmi energický. Nemyslí si o sobě, že je nejstatečnější člověk na světě, ale pokud jde o něco na čem mu moc záleží, vrhne se pro to třeba do ohně. Jako normální člověk doufá, že k tomu nikdy nedojde, ale udělal by to. Má rád své nadání pro vzduch, avšak přehnaně se nepředvádí, nejspíš to bude tím, že se teprve učí svou schopnost ovládat, nerad by někomu ublížil. Velká moc vyžaduje zodpovědnost, jak se říká ve Spidermanovi, který je mimochodem jeho oblíbeným hrdinou. Také měl vždy slabost pro angličtinu, literaturu celkově a dějiny. Miluje objímání.

Kyle se narodil v kalifornském městě Shadowhill v roce 1995 zdravotní sestře Elizabeth Moore, později Hawkes a Richardu Hawkesovi, který doteď pracuje jako stavbyvedoucí. Má podle něj skvělou rodinu, na kterou by nedal dopustit. Je jedináčkem, což mu ani trochu nevadí, v dětství to znamenalo víc dárků a pozornosti pro něj, vlastně to tak je pořád, jen už to tolik neřeší, je ve stavu, kdy je mu jedno, jestli má nebo nemá sourozence.
Ve školce patřil vždy mezi nejživější děti, snad proto neměl nikdy nouzi o kamarády při hře na policajty a zloděje, což byla v té době jeho nejoblíbenější hra. Horší to pak bylo na střední, kde si všichni připadali příliš cool na to, aby se zahazovali s někým, kdo se nehrne do žádného školního týmu. Neznamená to však, že se krčil v koutě, jen se kruh přátel ztenčil na dva lidi - Jamese a Nathaniela. Ne, že by mu to někdy vadilo, raději dva opravdoví přátelé, než tisíc falešných. Ať žijí citáty. Místo honění za míčem, se věnoval školním novinám. Nadšení pro psaní mu vydrželo po celou střední (bere to jako svou vášeň), proto se na novinařinu zaměřil i na vysoké, na kterou chodí již třetím rokem. Studuje dálkově, přitom si přivydělává v knihovně, aby všechno placení nepadlo na rodiče, a taky proto aby se od nich mohl částečně odtrhnout a bydlet ve vlastním, i když malém bytečku. To znamená, že stále a nepřerušeně přebývá ve svém rodném městečku Shadowhill. Zatím mu to nijak nevadí, jistě bude mít ještě plno času k poznávání světa.
Je obdařen magií. Její přítomnost zaznamenal až na střední. Kdykoliv se naštval (což bylo často, znáte puberťáky), vzduch okolo se změnil. Nejdřív šlo o nepatrné záchvěvy, které mu připadaly divné, ale ne tak divné, aby tomu věnoval větší pozornost. Čím starší pak byl, tím víc se vše stupňovalo, až se to nedalo dále racionalizovat a musel si přiznat, že je s ním něco špatně. Stalo se to po hádce s otcem. Občas se stane, že se s ním nepohodne, přestože ho má moc rád. Zavřel dveře svého pokoje, aniž by na ně sáhl. Ví jen to, že naštvaně máchl rukou, jako když chcete dveře rázně zavřít, jenže neodhadl vzdálenost, tak moc byl v ráži, že se netrefil, přesto se dveře zavřely. Byl si jistý, že je to jeho práce, jelikož přitom pocítil brnění v prstech, jako když vámi projde nějaká energie. Stále si není jistý, jestli je rád, že něco takového umí nebo ne. Na jednu stranu snad ano, na druhou se však bojí, aby tím jednou někomu neublížil, není to schopný ovládat, nemá se od koho učit, někdy to dokonce vypadá tak, že žádnou schopnost nemá. Po menším a velmi nenápadném vyzvídání (aby si o něm nepomysleli, že mu přeskočilo) v rodinném kruhu, se ukázalo, že je v tom z celé rodiny sám, nikdo jiný takovou nebo podobnou schopnost nemá a nikdo z nich (od rodičů, sestřenic a bratranců, po prarodiče) si ani nevybavuje, že by se někdo z rodiny o magii zajímal. Usoudil tedy, že je buď blázen a vše je jen v jeho hlavě, nebo to zdědil po nějakém svém pra, pra, pra předkovi.

VZDUCH▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
VODA▬▬▬▬▬▬▬▬▬
LED▬▬▬▬▬▬▬▬▬


AURY13
ARGENY215
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama