Noc hrůzy [Halloween 2018]

21. října 2018 v 20:25

Halloween je jedním z nejoblíbenějších amerických svátků a La Crescent by si ho nemohlo nechat ujít bez velké oslavy. Zdejší střední škola proto pořádá oblíbenou Noc hrůzy, na níž zažijete děsivé, vzrušující i zábavné věci.
To hlavní se odehrává ve velké tělocvičně, kterou studenti patřičně vyzdobili umělými pavučinami, umělou krví, falešnými kostlivci, hlínou, náhrobky a dalšími dekoracemi. Osvětlují ji pouze spoře elektrické louče a barevná světla, což tomu všemu dodává tu pravou atmosféru. Kuchařka v kostýmu čarodějnice stojí u velkého kotle a velkou vařečkou míchá tekutinu, která zdánlivě světélkuje - ve skutečnosti je to lahodný punč a světélkuje díky elektrickým žárovkám uvnitř stěn kotle. Fyzikář převlečený za doktora Frankensteina s chemikářkou převlečenou za manželku Frankensteinova monstra se pokoušejí oživit ono monstrum - tělocvikáře ležícího na plechovém stole, který k sobě má připojené kabely. Ten sebou občas zacuká a vyskakuje, jakmile kolem něho někdo prochází. Mezitím provádí všelijaké fyzikální i chemické experimenty, šíleně se smějí a vůbec si to, jak je vidno, užívají. O kus dál je hlouček učitelů jazyků převlečený za mumie klanící se před svou královnou Kleopatrou, jejíž nos dávno uhnil a z dlouhých nohou jí odpadávají kusy kůže. A to není zdaleka vše! Celá tělocvična se hemží všelijakými příšerkami, učitelé straší své žáky a žáci své učitele, sourozence, rodiče a vůbec - kohokoliv, kdo se zrovna namane.
Chodby v přízemí jsou taktéž nazdobené - jedna je třeba jako pavoučí nora. Záchody jsou plné krvavých fleků a vzkazů a ani školní zahrady nebyly vynechány. Tam se prohání Bezhlavý jezdec a ano, má i černého koně. Další čarodějnice si tam kuchtí ve svých kotlích, z hrobů povstávají mrtví a všude, kam se podíváte, leží vyřezané dýně.


A teď k neherní stránce akce.
× Akce začne v daný den, ale klidně už od rána, nemusíte čekat, až Osud akci zahájí. Hrát se bude ve škole (do té doby na fóru to herní místo vytvořím).

× Hrát na ní můžete, ačkoliv jste zrovna ve hře. Jenom jakmile dohrajete hru ve volné hře, nezačínejte další, dokud neskončíte i na akci.

× Na akci může kdokoliv, připojit se můžete i v průběhu a probíhá volně - tedy bez zásahů Osudu.

× Později se budete moct zapojit i do Osudové miniakce (o které se včas dozvíte, nemusíte se bát) v rámci Noci hrůzy - kdo bude chtít, přidá se, kdo ne, nemusí.

× Případné dotazy směřujte na Siennu.

A teď už vám jen popřeji příjemnou zábavu!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama