close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

O městě La Crescent

6. října 2018 v 10:50
Město, v němž se naše hra odehrává, se nazývá La Crescent. Leží v severním Oregonu na Půlnočním pobřeží a nejbližšími většími městy jsou například Seattle, Portland a Salem. Z jedné strany, z té severní, kde také leží hranice státu Washington, ho obklopují kopce, z východu husté lesy a z jihu taktéž. Tohle malé americké městečko je tedy kryto ze všech stran, a tak není divu, pokud vás pojme zvláštní pocit, jen co do něj vstoupíte. Udržuje se zde silná magie, která láká mnohé nadpřirozené tvory - ať už ty zpola lidské nebo zvířecí - a která čas od času vyvádí pěkné kousky.

Žije zde necelých 3000 obyvatel, tudíž na nějakou anonymitu, jež vám poskytují velkoměsta, můžete rovnou zapomenout. Velká část obyvatel se mezi sebou zná a zvěsti se nesou rychleji než vítr. Současným starostou je Simon Ulric Jones, který o nadpřirozenu ví, ačkoliv je čistokrevným člověkem. Chrání obyvatele města před tou strašlivou pravdou a udržuje je ve sladké nevědomosti podobně jako jeho předchůdkyně Grace Pollock. Útoky ve zprávách maskuje jako napadení divokými zvířaty a spolu s městskou radou - šerifem Curtisem Sanchezem, upířím soudním lékařem Nathanielem Sethem a advokátkou Audrey Cox - vše ututlávají. Včetně neobjasněné vraždy někdejší starostky Grace. Vrahovi se povedlo utéct a na radnici panuje napětí - stejně jako mezi občany města.

Během roku se ve městě konají mnohé události - v podstatě jakoukoliv příležitost občané mají, využijí ji k oslavě, hromadné akci, soutěži a tak podobně. Jsou to přátelští lidé, kteří nováčky vítají s otevřenou náručí.


VYŠŠÍ MOCNOSTI

V La Crescent se pohybuje několik Vyšších mocností. Dnes už nežije nikdo, kdo by si pamatoval jejich příchod nebo snad dokonce vznik.
Ta, kterou potkáte častěji než ty ostatní, se jmenuje Elowen. Bere na sebe podobu ženy se stříbrnými vlasy. Někdy vám připadá mladá, jindy zase stará, ale vždy je na ní něco stejného - oči a vlasy. Povídá se, že je mocná čarodějka a že kdysi stvořila upíry a vlkodlaky, ale co na tom je pravdy? To se asi jen tak nedozvíte.
Můžete jí napsat vzkaz, ve kterém ji požádáte o společnou hru (zprávu na fóru, případně na discordu) a co byste ze hry chtěli získat - mince, posílení magie, novou magii, předmět... Ona vám odpoví a domluvíte se na společné hře kdekoliv ve městě či okolí. Dle toho, jak budete odpovídat, vám na konci dá nějakou odměnu. Obvykle vám dá nějaký úkol - nadpřirozený či naprosto normální a vy se s ním musíte nějak vypořádat. Hra s ní není moc dlouhá, takže si dejte záležet! Hrát s ní můžete, i když jste s postavou zrovna v jiné hře, ale hra s Elowen by měla mít přednost.
Pokud nechcete, aby se váš člověk během této hry nedozvěděl o nadpřirozenu, připište to do zprávy!

MAPA

 1. Měsíční náměstí
 2. Radnice
 3. Knihovna
 4. Park
 5. La Crescent High School
 6. Hřbitov
 7. Kostel
 8. Obchodní centrum
 9. Útulek
 10. See You Latté Café
 11. Bar Golden City
 12. Gay bar Love Letter
 13. Fangtasia
 14. Noční klub Dragonfly
 15. Klub Pitiful Princess
 16. Tetovací salon Ròs Dubh
 17. Čajovna Oriental Labyrinth
 18. Pizzerie Melt
 19. Hotel Sunset Treasure
 20. Květinářství
 21. Divadlo Silver
 22. Střelnice
 23. Maják
 24. Most
 25. Starý železniční tunel
 26. Vodopád
 27. Sídlo klanu Noctem Domini
 28. Plavecký bazén
Mapu prosím berte s rezervou, měřítko samozřejmě není stabilní, tudíž některé budovy by byly větší, jiné zase menší, proto slouží spíš jen k nějaké té orientaci, abyste měli představu o tom, kde co je. Budov se ve městě také pochopitelně nalézá víc - obdélníčky jsou většinou spíše myšleny jako bloky několika domků.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama