Obchod

25. října 2018 v 14:46
Chceš své získané mince vyměnit za magie a magické předměty? Anebo chceš předměty prodat? Pak jsi na tom správném místě! Nejen, že můžeš za nasbírané mince svým postavám kupovat nové magie, případně posilovat ty stávající, můžeš tu sehnat i různé magické předměty, ale taky můžeš své magie prodávat předměty jakbysmet!
Kromě zvláštních akcí, které to umožňují, nemůžeš předměty ani magie kupovat někomu jinému.

Abys něco postavě koupil, stačí napsat komentář pod článek s tím, co chcete všechno koupit. Argeny se dají libovolně měnit za aury a naopak, stačí mít celkově danou částku v obou druzích mincí.


NOVÁ ZÁKLADNÍ MAGIE6 50
NOVÁ SPECIÁLNÍ MAGIE*10 75
ÚROVEŇ DO MAGIE2 25

* Speciální magie jsou magie, které mají postavy navíc mimo ty základní. Každá postava může mít svoji speciální magii, stačí poslat její název, popis a obrázek krystalů (popř. jen barvu), které chceš. Můžeš si sám rozhodnout, jestli chceš, aby tato magie byla přístupná všem, nebo abys ji mohl mít jen ty.

MAGICKÉ PŘEDMĚTY

OCHRANNÝ NÁHRDELNÍK
[Člověk, který jej nosí, má pro upíry nedotknutelnou krev - nechutná jim a odpuzuje je.]
3 60
PRSTEN ODHALENÍ
[Tenhle prsten se v přítomnosti napřirozené bytosti rozpálí. Používat ho mohou lidé (pro ty je ostatně nejužitečnější), tak upíři a vlkodlaci.]
1 20
PÍRKO PTAČÍ ŘEČI
[Toto pírko svému nositeli propůjčuje schopnost hovořit s ptáky všeho druhu. Rozumí jejich řeči i zpěvu a může tak získávat informace.]
2 35

PRODEJ MAGIÍ A PŘEDMĚTŮ

Předmět můžeš prodat za jeho běžnou obchodní cenu, pokud je na seznamu, ale jestliže je to nějaký speciální předmět z akce, proběhne něco jako taková aukce, kde ji budou moct hráči získat tak, že budou přihazovat k nějaké počáteční ceně.

U magií už je to trochu složitější. Jestliže je to základní magie, můžeš ji prodat normálně za cenu v obchodě (plus úrovně, které jsi nasbíral) nebo ji někomu darovat, ale už bez úrovní, které si musí podarovaný nasbírat sám, přičemž ty o ně přicházíš.
Pokud je to speciální magie, můžeš vyhlásit aukci nebo se s někým přímo domluvit a prodat mu ji za částku danou v obchodě (opět bez úrovní, mince jdou ke tvé postavě, která magii původně měla).

Opět stačí napsat komentář pod tento článek, pokud něco takového chcete provést a my už vše zařídíme.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama