Registrace

7. října 2018 v 11:10
Zde najdeš návod k registraci do naší hry a základní přehled všeho, co bys měl znát, než ji začneš sepisovat.

Na registraci máš tři pokusy. Pokud ani po třetí nezvládneš sepsat registraci tak, aby splňovala naše pravidla a nároky, můžeš to znovu zkusit zase za měsíc. Vyplněnou registraci pošli na fórum do příslušného tématu hned nahoře.

Než se budeš registrovat, podívej se na náš discord do serveru inzerce, kde jiní hráči hledají pro postavy příbuzné, známé apod.


1. CO TO JE TEXTOVÉ RPG?
RPG znamená role-playing game, jinak také hra na hrdiny. Účelem takových her je vytvořit si charakter odlišný od své osoby a nějakým způsobem za něj hrát. V případě textových RPG tedy jde o textovou formu hry, kdy píšeš, co postava dělá, jak se cítí, nad čím přemýšlí, co říká a tak dále.

2. JAKÁ TU JSOU PRAVIDLA?
Tak ta se u každé hry různí a ta naše nalezneš v tomto článku. Doporučujeme je přečíst všem, tedy i zkušeným hráčům. Jejich neznalost neomlouvá a navíc v nich nemáme jen obecná pravidla, která nalezneš na mnohých jiných hrách, nýbrž i naše speciální vychytávky.

3. O ČEM HRA LA CRESCENT JE?
Potřebné reálie k tomu, aby ses ve hře vyznal, najdeš v sekci Informace. Najdeš tam vše potřebné k hratelným rasám, k základním znalostem o městě La Crescent, k magii a ke všemu dalšímu.

4. KDE SE HRAJE?
Hrajeme na fóru v jednotlivých tématech, která představují herní lokace.

5. JAK SE REGISTRUJI?
Po tom, co si přečteš pravidla a reálie, jdi na fórum, kde najdeš registrační formulář. Jakožto neregistrovaný a neschválený uživatel ještě neuvidíš herní místa, pouze registraci. Tento formulář vyplň podle instrukcí napsaných u každé kolonky, registruj si na fóru účet pod jménem postavy, kterou chceš, a vyplněný formulář zašli jako Nové téma do kategorie Registrace. My si ji poté přečteme a zhodnotíme a buď ji rovnou schválíme, anebo ti zašleme instrukce k opravám, pokud by nesplňovala pravidla a požadavky.

6. JAK ZAČÍT HRÁT?
To je jednoduché! Stačí se na našem discordu ozvat, že máš volnou postavu, případně někomu, kdo hru zrovna hledá, napsat a můžeš rovnou do hry!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama