Registrace

7. října 2018 v 11:10
Na registraci máš tři pokusy. Pokud ani po třetí nezvládneš sepsat registraci tak, aby splňovala naše pravidla a nároky, můžeš to znovu zkusit zase za měsíc. Vyplněnou registraci pošli na náš e-mail lacrescent@seznam.cz.

HRÁČ: Nick, pod kterým tě budeme znát i na chatu, a který pomůže k lepšímu přehledu o tom, která postava komu patří vzhledem k tomu, že někteří jich mají více.

JMÉNO A PŘÍJMENÍ: Řiď se národností postavy, případně jejími rodiči dle svého uvážení. Zakázána jsou jména stejná či až příliš podobná těm filmovým, seriálovým či knižním nebo i jménům celebrit. Není tak těžké vymyslet své originální jméno, ne?

RASA: Upír, vlkodlak, nebo člověk - víc možností na výběr nemáš a dvě zároveň u jedné postavy mít nemůžeš.

DATUM NAROZENÍ: Tady máš volnou ruku. Samozřejmě se to bude lišit u člověka, upíra i vlkodlaka. Mysli však na to, že by se postava měla na svůj věk jaksi chovat. Několik století starý upír se asi bude trochu lišit od dvacetiletého človíčka. U upírů se zkus zdržet těch extrémně starých, za 500 let nechoď.

ZAMĚSTNÁNÍ: Nečím se tvá postava živit musí. Neboj se být kreativní, jen je fajn to zahrnout i do životopisu a nějak vysvětlit, jak k tomu postava došla. Ne, že bum a je z ní doktor. Na fóru u některých herních míst si můžeš všimnout (např. u barů, klubů, kaváren...), že tam jsou kolonky speciálně pro ty, kdo na těchto místech pracují. I tím se tedy můžeš inspirovat. Jen napiš, že chceš, aby tam postava pracovala, a my vás připíšeme.

FACECLAIM: Jméno člověka, kterého jsi použil pro vzhled své postavy. Zároveň si zkontroluj Seznam faceclaimů, aby sis nevybral ten, který tu už je/byl.

HL. FOTKA: Fotka, která se objeví nahoře v úvodu profilu. Dbej na to, aby měla rozměry alespoň 200×300.

RODINA: Hodí se vypsat si rodinu - jména rodičů, případně adoptivních rodičů, blízkých příbuzných (žádné tetičky z osmého kolene a podobně), třeba jejich zaměstnání nebo věk, krátký popisek, prostě tak akorát, co tam chceš mít. Jestliže některá z postav hraje, stačí to k tomu napsat, doplníme k ní odkaz na její profil. Patří sem třeba i bývalí manželé nebo bývalí dlouhodobí partneři nebo osoby, které už jako rodinu postava bere.

ZAJÍMAVOSTI: Má postava nějaká tetování? Jizvy? Zvláštního mazlíčka? Charakter? V podstatě sem můžeš napsat cokoliv, co ti přijde natolik zajímavé, že stojí za povšimnutí hned na začátku. V bodech, prosím, můžeš se podívat na současné postavy, jak to v profilech mají.

VZHLED: Je nepovinný, ale nezaškodí ho mít - může zahrnovat výšku, tělesnou konstrukci a tak podobně.

POVAHA: Tak a teď se dostáváme k tomu ošemetnému. Pochopitelně po tobě nechceme slohovky na několik stran (i tací už tu byli a jsou), ale rozhodně se nesmíříme s krátkým odstavečkem. Čím lépe si teď utřídíš, jaká tvá postava vlastně má být, tím lépe se ti bude hrát. Mysli na to, že bys danou povahu měl dodržovat a hrát podle ní, když už sis ji vybral. Postavy se samozřejmě vyvíjí, a tak pokud by se ta tvá nějakým způsobem změnila, stačí nám dát vědět mailem nebo na chatu a poslat úpravu, takže se nemusíš bát, že je to úplně definitivní.
Je nám jasné, že pokud teprve začínáš, nebude pro tebe hned na začátku lehké vymyslet něco, co by naprosto vybočovalo svou originalitou a úžasností, a že raději zkusíš něco lehkého. A to je samozřejmě naprosto v pořádku! Rád ti pomůžeme, vše naučíme a tvá druhá postava už bude třeba trochu složitější.
Nicméně, pokud už jsi ostřílený hráč, zkus být opravdu trochu kreativnější a nesmiřovat se jen s nějakými klišé. Je důležité také řídit se rasou a věkem postavy, tam už ti poradí selský rozum. Anebo admini.

HISTORIE: Opět jako u povahy - nechceme sáhodlouhé slohovky, občas je méně více. A tady zrovna to platí. Nepotřebujeme, abys jenom proto, aby měl profil dlouhou historii, vařil z vody a vycpával to zbytečnostmi. To se pak nechce číst ani adminům (a to čteme fakt rádi). Spolu s jakýmsi základní přehledem o životě postavy zahrň ty nejdůležitější události, trošku je rozepiš a na konec dej, jak se dostala do La Crescent (pokud už v něm nežila dříve). Samozřejmě se můžeš rozepsat i víc, nemáme problém si počíst, ale pokud to je nuda, tak je to prostě nuda.
A taky opět - stoletý upír toho zažil asi trochu víc než dvacetiletý lidský mladíček.

MAGIE: Zde si můžeš vybrat jednu ze šesti základních magií - oheň, voda, vzduch, země, led a elektřina. Pokud žádnou nechceš, proškrtni. Jejich popis nalezneš zde.

GALERIE: Chceš k profilu připojit další fotky či třeba gify nebo koláže? Sem s nimi! Vlož sem prosím přímé odkazy na ně. Pokud si registruješ vlkodlaka, hodí se přidat vzhled ve vlčí podobě.

BYDLENÍ: Někde postava bydlet musí. Je to domek, byt, apartmán? Anebo lavička na náměstí? Bydlení trochu popiš a můžeš pro názornost přiložit i odkazy na fotky. Bydlení ti potom vytvoří Osud na fóru jako zvláštní herní místnost.

POZVÁNKA: Pozval/dovedl tě k nám některý z našich hráčů? Napiš sem jméno alespoň jedné z jeho postav a oba dostanete odměnu!

ZKUŠENOST S RPG: Stačí stručně, jak dlouho třeba hraješ, případně které hry jsi vyzkoušel, pokud se o to chceš podělit. Budeme se podle toho moci orientovat při hodnocení registrace.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama