close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Annora Thumann

12. prosince 2018 v 11:30

ANNORA THUMANN


5. 8. 1997
člověk
výpomoc v autoservisu
otce
Lya

Olivia HoltOtec - Gregory Thumann (narozen 8.9. 1972,) vlastní místní autoservis, kde pracoval už jeho otec, tedy Annořin dědeček. Není příliš mluvný a většinu času tráví v práci. Annoru má opravdu rád, ale po smrti své ženy, její matky, se hodně uzavřel a nepustí k sobě příliš ani ji.
Matka - Katelyn Rogers/Thumann (narozena 24.7. 1975) zemřela před dvěma lety. Její smrt byla označená za útok zvířete. Pracovala jako soukromý detektiv.

O více příbuzných, kromě dědečka, kterého nepoznala, neví.

Nejvíce trpí asi spánkem. Je často unavená, ale v noci jen těžko zaspí a když už se to podaří, každou chvilkou se budí, celá vyděšená ze špatných snů. Od devatenácti jí nasadili prášky na spaní, o kterých vlastně téměř nikdo neví, příliš se s tím nesvěřuje. Přijde jí to jako její slabost, kterou nerada ukazuje. Jak klišé.

Je typ člověka, který se bojí snad úplně všeho, ovšem to, že má strach neznamená, že je zbabělá. Kdykoli cítí to nutkání otočit se na patě a rychle utéct, ve chvíli, kdy se jí začíná zmocňovat strach, udělá přený opak toho, co její tělo chce. Vykročí vpřed, vrhá se do věcí po hlavě a lidi, kteří ji znají ji mnohdy považují za šílence. Pouští se do nebezpčí, tajemství ji děsí a zároveň přitahuje. Je podivné žít v její kůži, zdá se chvíli jako někdo naprosto sebejistý a to se lusknutím prstu může změnit v pravý opak. V mnoha ohledech si protiřečí a sama je ze sebe mnohdy zmatená. Ve skutečnosti si je jistá pouze pár věcmi, je pro ni důležité mít nějakou skálu, stálé místo, kam se může vracet, nebo člověka, který ji bude držet u země. Občas se z ní stává zase ta malá naivní holka, jindy má zase pocit, že vyletí z kůže. Tak i tak, zdá se nezvladatelná. Kdo ji ale už nějakou dobu zná, už si určitě našel pár triků, kterými ji může usměrnit. Hledá svou cestu a cíl, zatímco žije svůj nudný život. Přijde si tak moc nudná a obyčejná, až se sama mnohdy staví do nebezpečí. Má bláznivé nápady, není s ní nuda, ale také musíte počítat s tím, že se vás bude snažit přesvědčit, aby jste se k ní přidali na jejích cestách za dobrodružstvím. Mimo tuto na první pohled nezkrotnou povahu, je vlastně docela milá a laskavá dívka. Záleží jí na ostatních a nikdy by nedopustila, aby se lidem, na kterých jí záleží něco stalo. Je také loajální, věrná, sice se zdá nestálá, ale není tomu tak. Možná nevydrží na jednom místě, ale když už se k ní dostanete, jen tak ji bavit nepřestanete. Přátele si u sebe drží blízko, ovšem ne příliš a i tady určuje jasné meze. Spoustě věcem ještě nerozumí, ale po své matce je velmi zvídavá a připravená objevit a porozumět všemu.

Narodila se zde v La Crescent. Žila v naprosté nevědomosti o jiných rasách, než je ta lidská. Vždy byla ale zvídavé malé dítě a ráda se obklopovala záhadami. V tomto byla po své matce, která v jednom kuse řešila nějaké případy. Nepracovala pro místní policii, to ne, byla soukromou detektivkou a často pracovala i mimo město. Annoře se ale věnovala co nejvíc jen mohla a vždy jí ze svých výjezdů do vedlejších měst něco přivezla. A zatímco její matka objevovala záhady, ona trávila čas s otcem v jeho autosalonu. Ráda ho sledovala při práci a oddalovala tím učení do školy. Postupem času, když viděl její zájem o jeho práci, ji začal učit tomu nejzákladnějšímu. A když to už perfektně ovládala, předal jí vše, co sám uměl. Po škole mu potom v autoservisu vypomáhala a zbytek času trávila pomocí své matce. To dělala také velmi ráda, všechna ta tajemství okolo jejích případů ji prostě přitahovala. A nějak i to nebezpečí. Časem ovšem její matka nechtěla, aby jí s případy pomáhala. Prý jsou některé až příliš nebezpečné. I když se to Noře nelíbilo, nemohla dělat nic jiného, než se s tím jen smířit.

Vše bylo v pořádku a jejich malá rodina žila přesně tak, jak byla zvyklá. To se ovšem rapidně změnilo jednoho podzimního dne, kdy byla Katelyn Thumannová nalezena mrtvá. Její smrt byla označená jako útok zvířete, což bylo v této době poněkud rozšířené označení všech možných smrtí. Noře se to příliš nezdálo, ale když se chtěla pustit do vyšetřování matčiny smrti sama, na přání otce se toho musela vzdát. On se časem velmi uzavřel, svou ženu miloval a její smrt ho sebrala. Jediný, s kým byl schopen pořádně mluvit byla Nora, ale už i od té se držel značně dál. Samotnou ji to poznamenalo, nejvíc ji ale dokázalo naštvat, jak ji neustále všichni litovali. Od chvíle, co Katelyn zemřela, u sebe začala Nora pozorovat podivné věci. Byla si téměř jistá, že se s ní něco děje, ovšem nevěděla co. Svět kolem ní se začal chovat divně.

OHEŇ
▬▬▬▬▬▬▬▬▬


AURY1
ARGENY100

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama