close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Beatrix Beckett

7. června 2019 v 12:04

BEATRIX BECKETT


12. 4. 2015
vlkodlak
student
Aci

Adelaide KaneMatka - Meredith Boyle-Byrne (†), vlkodlak. Zemřela při nehodě, ale nějaké rozmazané vzpomínky hluboko v podvědomí na ni má
Otec - Andrew Boyle (†), člověk. Zemřel při nehodě a Beatrix si na něj nevzpomíná, roli otce plně nahradil Benjamin
Adoptivní otec/strýček - Benjamin Joseph Beckett (*), vlkodlak, místní lesní správce. Nejdůležitější a nejbližší osoba v jejím životě, která ji naučila všechno od vázání tkaniček po první pomoc
Teta - Annabeth Byrne (*), vlkodlak

- Díky svému otci (a asi i své podstatě) má blízký vztah s přírodou a ráda v ní tráví čas. Na dlouhých procházkách si často třídí své zmatené myšlenky.
- Ráda brnká na kytaru a jejím snem je se na ten nástroj pořádně naučit, s čímž jí pomáhá táta.
- Jejím nejoblíbenějším zvířetem jsou už od dětství srnky, takže když vás vezme v lese pozorovat srnky, berte to jako vřelé gesto.
- Je bisexuálka, ale i ona měla dlouho problém to pochopit, no s přijímáním to bylo rychlé, protože panebože, ženský jsou taky sexy!

Mladá slečna s hubenou sportovní postavou, kterou si ráda zvýrazňuje nějakým pěkným oblečením, zkrátka se vůbec nestydí ukázat to, co má světu nabídnout. Z jejího oválného obličeje na vás mrkají dvě hnědá kukadla, občas tmavší, jindy při správném světle zase spíše oříškovější, ale vždy v nich najdete rošťáckou jiskru. Plné rty má nejčastěji roztažené v úšklebku, to protože jistě právě řekla jednu ze svých proslulých poznámek, a ukazuje tím dvě řady rovného chrupu. Příliš si na make-up nepotrpí, jen si zvýrazní obočí a nanese řasenku, ale když má chuť cítit se trochu víc vznešeně, červenou rtěnkou si zvýrazní rty, což jen podtrhuje ten její rebelující pohled. Více než v oblasti make-upu si hraje se svými vlasy, z původní záplavy hnědých vlasů se nechala ostříhat někam po ramena, podruhé to šmikla ještě víc a potřetí si to sice nechala zastřihnout méně drasticky, ale tentokrát si do svých tmavě hnědých vlasů nechala dát blond přeliv. V tom se vůbec nebojí experimentovat a mění to poměrně často, zkrátka když jí jeden účes omrzí, míří si pro nový, což se projevuje na jejím Flickru, kam všechny své výtvory poctivě zaznamenává, aby se světu pochlubila, jak jí to zrovna sluší. Co se oblečení týče, nosí snad všechno. Vyžívá se v pěkných šatech, ale je zvyklá často chodit do lesa, proto jí můžete potkat i v outdoorovém outfitu, zkrátka záleží, pro jakou příležitost se zrovna obléká, ale vždy se snaží obléct se pohodlně a tak, aby se sama sobě líbila.
Neřízená střela, nejlepší popis, co o ní kdokoliv může napsat. Tahle vlčice je plná energie, kterou často plýtvá na blbostech, a většinou ji obklopuje radostná energie, obzvlášť pokud je se svými blízkými. Ráda se seznamuje, nedělá ji vůbec žádný problém oslovit žádného človíčka (či cokoliv jiného) a celkově jí v tomto prvotním kontaktu s ostatními chybí jakékoliv zábrany, což asi není úplně dobře, ale je zkrátka přirozeně zvědavá na všechno a všechny cizí. Na druhou stranu se občas mírní, protože přeci jen ji Ben nějaké ty zásady chování vštípil, tak ho nechce příliš zklamat. Ačkoliv se vám na první pohled může zdát jako naprostý andílek, nenechte se tímto prvním dojmem oklamat, ve skutečnosti má mnohem blíže k ďáblovi. Pravidla jí nic moc neříkají a v žilách jí proudí touha po dobrodružství, asi i proto projevuje zájem o obě pohlaví, tak může mít víc dobrodružství, no není to geniální? Asi není, ale ona by vám byla ochotná tvrdit, že je… a podobně vypadají všechny její plány a zdůvodnění, na tohle příliš mozek nemá. K té absenci k pravidlům patří i její věčné odmlouvání, které si nedovolí jen k tátovi, protože toho nebere jen jako autoritativní osobu, ale hlavně jako svého kamaráda, takže to je něco jiného, ale když se nad ní někdo snaží mít moc, to jí příliš nevyhovuje. Cení si svobody, kterou si nejvíce užívá při prohánění se po lesích ve své vlčí podobě, nebo když zamíří kempovat. Proti autoritám se nebojí využívat podlé triky, například svůj roztomilý kukuč, který naštěstí sdílí i se svým nejlepším kamarádem, takže se poměrně snadno dostávají z průšvihů, akorát ten ťuňťa myslí svůj výraz upřímně, ona většinou ne. Odmlouvání a jakési shazování ostatních pomocí vtipných poznámek, to je její doména. Většinou své poznámky ale nemyslí zle a nesnaží se danou osobu skutečně shodit a ponížit, spíše je to její specifický druh humoru (kromě slovních hříček), se kterým se lidi buď smíří a zasmějí se, nebo ji označují za zlou, ale z toho si nedělá těžkou hlavu. Poměrně osobně se seznámila se ztrátou blízkých osob, takže i když jí občas zamrzí, že si o ní někdo myslí něco špatného, ví, že takoví lidé za to nestojí a nemá tendence jim prokazovat své kladné vlastnosti, protože život je na to až příliš krátký. Sice se s lidmi často a ráda seznamuje, no nevěří jen tak někomu, obzvlášť protože jedno velké tajemství si prostě musí nechávat pro sebe, takže okruh lidí, kterým bezmezně důvěřuje, není příliš obsáhlý, ale co jiného se od vlkodlaka očekává. Za těch pár nejbližších je vysloveně ochotná se porvat a v takových chvílích se její poznámky mění na skutečně zlé, s humorem si to splést nejde a ona by šla přes mrtvoly, hlavně pro Leona, protože má příliš něžnou dušičku.
I přes svou společenskou náturu čas od času zatouží po klidu, který nachází v přírodě, ať už v domovu blízkém lese či někde u vody, koneckonců je to její živel, a kromě klidu jí dává možnost i trénovat, pokud se jí do toho chce. Mnohem častěji ale v těchto momentech samoty sahá po kytaře, na kterou si drnká známé i neznámé melodie, ze kterých lze mnohdy vyčíst, jak se zrovna cítí, no upřímně často své drnkání využívá i pro získání pozornosti, protože nebude lhát, ty zasněné pohledy děvčat se jí líbí, i když jí chvíli trvalo, než si uvědomila, proč se jí takové pohledy líbily, holt je v oblasti vztahů a citů trochu nezkušená a některé věci jí dochází pomalu, ale už ví, že její srdíčko si jednou může ukrást doopravdy kdokoliv, nicméně těžko říct, kdo by o takovou drzou potvoru stál.

Narodila se vlkodlačímu párečku Meredith a Andrewovi, který byl součástí Yukonské vlkodlačí smečky, a ještě k tomu poměrně rozsáhlé rodiny, takže od malička se jí dostávala ohromná dávka pozornosti, snad jen ze strany otce trochu chyběla, jelikož byl hodně zavalený prací… Asi i proto bylo později pro Bena lehké zapadnout v jejích očích do role otce. Tyto časy, stejně tak jako své pravé rodiče, si pamatuje jen matně, protože ve smečce zůstala jen do svých čtyřech let. Tehdy se totiž stala strašná tragédie, která ji připravila hned o oba rodiče. Ona zrovna nebyla s nimi, byla u babičky, což je asi jediným štěstím, ale její rodiče byli na cestě a srazil je kamion. Tato srážka ukončila jejich život a z Trix udělala sirotka, tím ale nezůstala příliš dlouho. Bylo jasné, že se jí ujme někdo z rodiny, přeci by se takového zlatíčka nevzdali, no asi bylo trochu překvapením, když se jí ujal zrovna Benjamin. Tímto skončil její život v Yukonské smečce a přestěhovala se s Benem do La Crescent. Do jejího původního domova se ale i přesto občas vrací, aby se předvedla, jak vyrostla, ale rozhodně je toho kontaktu méně než předtím, ale copak se lze divit, když to mají vcelku vzdálené?
Její následující život v La Crescent byl skvělý. Měla s Benem-novým tátou všechno, co si mohla přát, snad jen ta ženská ruka chyběla, ale jinak šly věci výborně. Učila se všemu potřebnému, co každé dítko potřebuje znát, ale navrch do toho se učila chovat jako vlkodlak. Tyto lekce byly neskutečně snadno proveditelné, jelikož bydlí hned u lesa a nejenom kvůli tomu miluje umístění jejich domu. Ačkoliv její přeměny trvaly zpočátku dlouho, za pomoci táty se v tom zlepšila, stejně tak se naučila chovat jako vlk v lese, ne jako dítě, co se na vlka proměnilo a akorát všechny kolem plašilo - to byl asi největší úkol, bylo pro ni totiž vskutku zábavné, když mohla jako pejsek poskakovat po čtyřech. Neučila se ale jen o své podstatě, ale o podstatě celé přírody, protože je táta správce lesa a veškeré své moudro rád a často předává Trix, která vždy s nadšením poslouchá. Kromě toho se ale v jejím životě nedělo nic převratného, než přišel Nebula Forest festival, který nebohému tátovi a tetě Chloe obrátil životy vzhůru nohama, protože právě tam potkala svého od té doby nerozlučného parťáka. Seznámili se v pěně, kterou mimochodem ona rozproudila svými schopnostmi, ale zcela nezáměrně, a snad nebýt jejich nezvyklých pachů, nic velkého by z toho nebylo, ale on každý voněl jinak a nechápali to, proto se to rozhodli vyřešit. Nakonec se ukázalo, že je Leonek upírem a od té doby se Trixie prsí s tím, že má upírského kamaráda. Přilnuli k sobě poměrně rychle, hodně se totiž zajímali o životní styl toho druhého, protože to bylo něco neznámého, a to museli prozkoumat, stejně jako zkoumali své vlastnosti, což ovšem mělo své oběti. Jednou se totiž vydali kempovat (u nich nic neobvyklého), ale tentokrát se rozhodli spoléhat na své schopnosti, takže sirky? Proč je brát. Vybavili se jen tím, co by nedokázali sehnat, rozbořili kemp a když se začalo smrákat, bylo na čase rozdělat táborák, ale ono jim to nějak nešlo, respektive se to nedařilo Leonovi. Sama neví, co se přesně zvrtlo, ale než se stačila pořádně rozkoukat, na jejich stan skočila jiskřička, která se pomaličku rozšiřovala. Voda jí zklamala, ale les naštěstí neshořel, protože se tam objevil táta a ten jakožto funkční dospělý člověk, co má pod kontrolou své schopnosti, oheň uhasil. Z tohohle byl samozřejmě velký průšvih, protože ohrozili dobro jeho milovaného lesa, ale nakonec se i tohle prominulo.
Dalších dobrodružství měli spoustu, protože pořád dělají nějaké kraviny, ale jen pár z nich stojí za zmínku. K těm legendárnějším kouskům rozhodně patří jejich první společný Halloween, na který se převlékli za to nejlepší duo, co kdy existovalo - Shaggyho a Scoobyho, a ano, samozřejmě, že ona byla Scooby, když už je ten vlkodlak, takže to byl jejich milovaný typ humoru - puny, a samozřejmě tátovi i tetě ten vtip s nadšenými výrazy vysvětlovali, lidem ve městě už ne, o takových věcech se bohužel s nezasvěcenou veřejností nemluví, ale oni se mohli potrhat smíchy. Další skvělou událostí, která je potkala, byl Masterbaker, který se konal na radnici. Nešlo přímo o tu akci, i když té předcházela jejich kuchyňská katastrofa aneb Leon se opět snažil používat své schopnosti na záležitosti běžného dne, ale to hlavní, co se ten den stalo, byl nález malého štěněte na ulici, do kterého se Leon okamžitě zamiloval, a i když ani jeden z nich nevěděli, co jim na to doma řeknou, rozhodli se ho ujmout, a nakonec skončil u Leona doma, ona má stejně Větvičku.
A co pro ni má budoucnost nachystáno dál? Těžko říct, pravděpodobně si bude i nadále užívat života, prozkoumávat svůj nedávno probuzený zájem jak v muže, tak v ženy, otravovat Leona, a nakonec jednoho dne, až se trochu umoudří, bude pokračovat v tátově zaměstnání jako oficiální výpomoc.

VROZENÉ
SÍLA[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
VÝDRŽ[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
RYCHLOST[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
ŠTĚSTÍ×
▄▄▄▄
level 4
OBRATNOST[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
MAGICKÝ POTENCIÁL×
▄▄▄▄▄
level 3

NAUČENÉ
BOJ BEZE ZBRANĚ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
STEALTH[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
BOJ SE ZBRANÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
PŘEŽITÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
SPORTY[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
LOV[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
OŠETŘOVÁNÍ[0/10]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 2
UMĚNÍ
[0/10]

[0/10]
hra na kytaru
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 2

zpěv
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 2
OPRAVOVÁNÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
.
.
.


MAGICKÉ
VODA[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1


MAZLÍČEK

srnka Větvička
Roztomilá srnka, které se s tátou ujali poté, co ji našli zraněnou v lese. Trixie odmalička toužila mít srnku jako domácího mazlíčka, ale táta jí to vymlouval, protože srnky domů nepatří, ale když našli tu maličkou, bylo jasné, že ji zpět do přírody nebudou moct pustit, proto bylo zcela logické, aby se jí ujali. Během toho, co se jí léčila poraněná noha, se o ní Trixie poctivě starala, aby táta viděl, že by se u ní taková srnečka neměla vůbec špatně. Asi díky té péči táta nakonec svolil a oni si ji nechali na zahradě, odkud měla pořád přístup do lesa, no stejně se zdržuje v blízkosti jejich domu, protože jí poskytují jídlo a bezpečí… A Trixie jí i často vypráví o svém životě. Na jméno, které jí ve svých asi šesti letech udělila, příliš neslyší, ale Trix jí teď stejně říká jen "Vee", ačkoliv za tím původním jménem se skrývá úžasná logika, kterou jí táta s úsměvem rád připomíná. No ano, pojmenovala tu srnečku podle toho, že jí táta nožku zpevnil větvičkama, ale tak…. Ať se jmenuje jakkoliv, Trix je za ni ráda. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama