Queer Picnic [2020]

25. května 2020 v 12:03Červen se pomalu blíží a s ním i každoroční oslavy Pride. A protože ani místní LGBTQ+ komunita nechce zůstat pozadu, personál Love Letteru s pomocí dobrovolníků zorganizoval akci, jež sice není typickým Pride pochodem, ale účel spřátelení a projevení podpory a hrdosti splní úplně stejně, ne-li lépe.

15. 6. se tedy můžete těšit na

QUEER PICNIC

A jak to celé bude herně probíhat?
Akce se bude odehrávat ve své většině v parku, kam bude moci přijít kdokoliv - bez rozdílu v genderu, orientaci, vzhledu, věku, rase, čemkoliv, přijít může skutečně kdokoliv. Tedy kromě těch, kdo by chtěli chod akce narušovat a rozsévat kolem sebe nenávist, takoví tu skutečně nemají místo.
Kdo bude chtít, může se přihlásit do soutěží a označit se připínacím srdíčkem v jedné ze třech barev dle toho, o jaké partnery má zájem. Modrá značí pouze opačné pohlaví, růžová pouze stejné a fialová všechna. Dle toho bude soutěžícímu vylosován jeho herní partner, s nímž se pak může účastnit jednotlivých soutěží a sbírat za ně body.

Na konci pikniku pak proběhne vyhodnocení a vyhlášení nejlepších soutěžících, kteří budou moci vyhrát nejrůznější ceny - tou hlavní je poukaz pro dva na víkend v malebném hotýlku s wellness v Kalifornii.
Po vyhlášení se většina dění odebere do samotného baru Love Letter na jakousi after-party - proběhne i drag vystoupení a bude se oslavovat vzájemná láska a to, jak úžasně rozdílní lidé mohou být a přesto jsou všichni jako jeden.

Chci se zúčastnit, co pro to mám udělat a jak to bude probíhat?
Pokud chcete poslat na akci nějakou postavu či postavy, stačí je na discordu (závazně prosím!) nahlásit v příslušném kanálu, napíšete tedy jejich jméno a barvu srdíčka, které si postava připne. Podle toho vás nějak náhodně rozdělíme do dvojic. Účelem akce je, aby postavy poznaly nové známosti a abyste si vy jako hráči zahráli i s někým, s kým byste si třeba normálně ani nezahráli. V těchto dvojicích pak budete moci plnit jednotlivé úkoly a soutěžit, pokud se budete chtít zúčastnit.

Na začátku akce bude zveřejněn seznam jednotlivých úkolů a soutěží, budete je tedy znát dopředu a už bude jenom na vás, kdy, jak a v jakém pořadí je v postech splníte, popřípadě které z nich - nemusíte totiž plnit všechny, pokud nebudete chtít. Jen prosím vždy nahoru do postu napište, že zrovna plníte třeba 1. úkol, ať se nám to lépe hledá.
Pokud nebudete chtít soutěžit, samozřejmě nemusíte, jen si zkuste alespoň v té dvojici zahrát, než se s postavami rozdělíte a pošlete je za někým jiným. Pochopitelně ani nemusíte celou dobu plnit úkoly, postavy mohou chodit za ostatními, bavit se a užívat si akci stejně jako jindy na normálních akcích.
Mělo by jít o akci, která se protáhne na většinu léta, takže s plněním úkolů nemusíte nijak spěchat.
Na after-party můžete pochopitelně jít s kýmkoliv.

A nějaká pravidla?
× Na začátku každého postu prosím pište, na koho v něm reagujete, je to pak přehlednější - případně číslo úkolu, který jste v daném postu splnili.
× Na akci můžete začít hrát, i když máte postavu ve volné hře, ale dokud akce oficiálně neskončí (či postava neodejde), neměli byste začínat novou hru mimo ni.
× Piknik by měl trvat cca od 15. 6. do 30. 7., načež během srpna proběhne after-party. Jako vždy však bude možnost i po akci v klidu dohrát rozehrané hry, jen to zkuste příliš nenatahovat.

Přejeme příjemnou zábavu! ♥

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama