Alex Hass

26. června 2020 v 16:26

ALEX HASS


6. 6. 1996
člověk
barmanka
v Love Letteru
RedVelvet

Laura PreponRodina Hass byla v Německu proslavena tím, že patřili mezi významné vědce a doktory, kteří přinášeli přelomové nápady do medicíny. Skoro všichni z rodiny byli v jednom odvětví a to v farmaceutické technologi, která se zaobírá výrobou léků.
Otec - Hans Hass *29.02.1971 - †17.07.2015
Matka - Anne Hass *03.04.1973 - †06.06.1996
Strýc - Karl Hass *06.06.1969 - †17.07.2015
Teta - Ella Hass *17.03.1975 - †17.07.2015
Dědeček - Ernst Hass - *29.02.1941 - †17.07.2015
Babička - Anni Hass *27.09.1942 - †17.07.2015

Největší zajímavost na Alex bude její úsměv, který dokáže sám o sobě psychicky pohladit. Alex má hned několik tetování na svém těle. Tím nejzákladnějším bude prázdná cukřenka/solnička/pepřenka, kterou má na levé lopatce. Každý si to vždy vyloží nějak podle svého tím, jak Alex bude vnímat a nebo jí chtít vnímat bude. Podle toho jak se k ní daný bude chovat, tak může být sladká jako cukr a nebo také může být jako sůl do ran, nebo pepř do očí. Na pravé ruce má tetování ruže a na levé ruce u zápěstí mám vytetové Love is pain, s plameny po stranách. Další zajímavost na ní bude, že má v nose kroužek a na jazyku piercing. Alex má velký strach z pavouků a stísněných prostrorů.

Alex je milá a veselá osoba s vrozenou něžností, kterou se snaží rozsévat do všech stran ke všem osobám, zvířatům či rostlinám. Je velice hodná a dost často i dost energetická, přeci jen je dost mladá a chce si užívat svého života, jak nejlépe uzná za vhodné a to ve společnosti lidí, kteří jsou jako ona a nebo kolem lidí, kteří potřebují člověka jako je ona sama, aby mohli mít ze života také nějakou radost a věděli, že tu pro ně někdo je. Její nejlepší zbraň na tyto situace je její úsměv, který se snaží v tomto směru ovládat, aby třeba jen trochu pomohla špatné náladě. I když je taková, tak nemá žádnou osobu, se kterou by tuto něžnost mohla sdílet. Nejspíše proto, že si Alex moc lidi k tělu nepouští a ona sama ani pořádně neví proč, možné je ale to, že nechce o nikoho dalšího ve svém životě přijít a proto se od vztahů sama drží dále, ale sama rozhodně být nechce. To bude asi ten hlavní důvod proč sama má několik koček, všechny to jsou šedé anglické a hada. Alex je vždy ráda ve společnosti lidí, se kterými si může povídat a popřípadě jim pomoci od nějakých psychických problému, které mohou mít ve svém životě. Sama ale v tomhle je spíše posluchač a ten kdo poradí. O svém životě nikdy moc nemluví, protože vlastně není ani o čem moc mluvit. A o tom nejhorším, by stejně jen tak s někým jen tak nemluvila, protože by tím mohla pokazit třeba celý večer a nebo celou návaznost konverzace a pak by byla ta, která by byla rozebíraná.


Alex se narodila do rodiny Hass, jako velmi dlouho očekávaný potomek, protože se předtím již jednou povedlo počít Hansovi a Anne dítě. Dítě, které se mělo narodit před Alex zemřelo při porodu, pro její matku to tehdy bylo velice zdrcující a zanechalo to několik stop na jejím těle, které nepodporovali další těhotenství. Bohužel pro matku Alex tento porod byl velice těžký a ta zemřela několik minut po porodu. Po této události se rodina odstěhovala do USA, kde otec Alex, se svým nejlepším přítelem založil farmaceutickou firmu. Alex tedy vyrůstala bez matky, ale dostávalo se jí všeho. Ať už lásky, tak domova a nebo věcí, dalo by se říct, že měla velice příjemné dětství a krásný život, který jí rodina poskytla. Z Alex rostla velice milá a něžná dívka, která chtěla pokračovat ve šlépějích své rodiny a stát se alespoň doktorkou. Hassovi se po několika letech rozhodli, že prodají svou část úspěsné firmy a majetek v Německu, aby si mohli užívat peníze, které se za několik generací vydělali. Muselo to být ale provedené v Německu a tak se celá rodina rozhodla, že tam zaletí. Alex v této době letět nemohla a tak zůstala pod dohledem přátel rodiny, když se ale její rodina měla vrátit z Německa, tak letalo havarovalo a celá její rodina zahynula. Alex to v tu dobu zlomilo a dodělala jen střední školu, protože nebylo schopná pokračovat v tom, co by jí její rodinu tolik připomínalo. Tato rána jí byla vypálená do srdíčka a ona sama nevěděla co má dělat. Trvalo několik let, než se z toho doopravdy aspoň trochu dostala a proto chtěla zmizet ode všeho. Jediné co jí po rodině zůstalo, byli peníze a pozemky, které stejně rozprodala. Nějakou část vložila přátelům, kteří se o ní postarali. Nakonec se ale rozhodla že opravdu někam zmizí a rozhodla pro malé městěčko La Crescent, kde si koupila byt. Nemluví o tom kdo je a nikde se nevytahuje tím co má, i když je to v celku snadno dohledatelné.

VROZENÉ
SÍLA[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
VÝDRŽ[0/10]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 2
RYCHLOST[0/10]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 2
ŠTĚSTÍ×
▄▄▄▄▄
level 2
OBRATNOST[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
MAGICKÝ POTENCIÁL×
▄▄▄▄
level 4

NAUČENÉ
BOJ BEZE ZBRANĚ[0/6]
box
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
STEALTH[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
BOJ SE ZBRANÍ[0/6]
nůž
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
PŘEŽITÍ[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
SPORTY[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
LOV[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
OŠETŘOVÁNÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
UMĚNÍ
[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
OPRAVOVÁNÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
.
.
.


MAGICKÉ
ELEKTŘINA[0/16]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 3


××
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama