Galantina Rodriguez Lopez

26. června 2020 v 17:23

GALANTINA RODRIGUEZ LOPEZ


16. 5. 1995
člověk
veterinářka
ElizaRose

Carmela ZumbadoMatka Maria Renata Rodriguez (52 let) pracuje jako servírka v New Yorku. Se svou dcerou nemá nejlepší vztah, protože hoduje velkému množství alkoholu a to se Galantině nelíbí. Otec Sanmarin Lopez (60 let) jí v podstatě vychoval, ale nikdy z její matkou nebyli ve svazku manželském, pracuje jako právník a tak si mohl dovolit zaplatit Galantině školu a ona se mohla stát zvěrolékařkou. Sic by byl raději, kdyby byla právničkou jako ona. Tamara Dorian byla její nejlepší kamarádka, která v šestnácti letech beze stopy zmizela.

- je poměrně malá a proto nejčastěji nosí podpatky
- má velmi ráda květiny, proto si svou zahradu upravila na květinový ráj
- její nejoblíbenější věc je její práce, kterou ze srdce miluje
- miluje i vanilkovou a karamelovou zmrzlinu

Celý život byla vychovávaná, aby dokázala v budoucnu velké věci. Tedy alespoň ze strany jejího otce. Její matka o ni už tolik nepečovala, spíš Galantina musela vždycky pečovat o ni a to ji určitým způsobem vždycky vytáčela. Nikdy však nebyla ta malá princezna, kterou její rodiče obskakovali a tak z ní vyrostla silná a samostatná žena. Vždycky věděla, že když se pro něco hodně snaží, tak je možnost toho, že to dokáže, protože ji to tak vždycky učil její cílevědomí otec a ona po něm zdědila jen to nejlepší. Po matce taky zdědila spoustu dobrého i špatného. Jednou z nejvýraznějších vlastností po matce má sebevědomí. Poté má v sobě mnoho šarmu, ale i spoustu zlosti. Galantina ale není jako její matka, aby tento vnitřní vztek utěšovala flaškou alkoholu. Raději si chodí zaběhat, zaboxovat a nebo zůstane se svým prasátkem na zahradě a maluje. Sama, ale její světlé stránky nikdy neviděla. Její otec se však někdy rozpovídá o tom jaká byla než začala pít. Vždycky jí připomene, že je vzhledem celá její matka a to jí dokáže vytočit jako nic jiného. Není nijak výrazná osoba, ale má ráda vědomí, že má klidné zázemí a udělala vše pro to čeho chce dosáhnout. Je velmi cílevědomá a má srdce na dlani. Proto se stala zvěrolékařkou, protože pomáhat zvířatům je její nejoblíbenější věc na světě. Galantina má jizvu na pravé lopatce poté, co jednou vedla svou opilou matku domů. Po cestě je napadli a okradli dva zamaskovaní muži. Při tomhle přepadení ji pořezali na lopatce a ona má strach ji komukoliv ukázat. Od té doby má v sobě ještě větší nenávist vůči své matce, protože kdyby tolik nepila, tak by se taková událost nikdy nestala. Jako mazlíčka má doma malé zakrslé prasátko a velice ráda se chlubí jeho fotkami, kde si spolu hrají na zahradě jejího domu. Galantina je vždy elegantní a upravená žena, která si velmi ráda hraje s novými módními výstřelky. Samozřejmě jen vždy v takových mezích, aby to k její osobě, vzhledu a věku sedělo. Už na první pohled je to velmi milá osoba se srdcem na dlani, která pomáhá všem co může. Hlavně zvířatům a proto se z ní stala zvěrolékařka. Tomuhle se chtěla věnovat už od malička a proto dřela jak jen to šlo, aby se jí tenhle sen splnil. Bez svého otce by to, ale nedokázala a tak je mu nesmírně za to vděčná.


Její život nikdy neměl nějaké významné výhybky. Narodila se milujícímu páru v New Yorku, její matka později po jejím narození začala hodovat alkoholu a proto jí vychovával její otec. Celý život žila v New Yorku, studovala tady a měla zde i své nejbližší kamarády. V 16 letech byla chvíli u své matky, protože ta začala mít nějaké zdravotní potíže. Bohužel se jí to, ale vymstilo. Když vedla svou opilou matku domů, poté co ji celou noc hledala po celém městě je po cestě domů je napadli a okradli dva zamaskovaní muži. Jeden z nich jí řekl, že chce aby si to pamatovala do konce svého života a tak jí po rameni přejel svým čerstvě naostřeným nožem. Od té doby na ramenu měla velkou jizvu, kterou se snažila schovávat, jak jen mohla. V tom samém období se ztratila její nejlepší kamarádka. Nikdy ji od té chvíle už neviděl a ona nepřestávala pátrat po tom, co se doopravdy stalo. Ostatní sice věřili, že její nejlepší kamarádka je již dávno mrtvá, ale ona sama věřila, že tomu tak není. Odstěhovala z New Yorku do tohoto malého městečka, kde jí starý muž zanechal svou praxi. Slyšel o ní od svých známých, že je jedna z nejlepších a proto se rozhodl, že ji nejdřív pozná a poté ji svou praxi přenechal. On sám se poté z města přestěhoval za svým synem. Galantina tak tady mohla začít nový život a zároveň nerušeně pátrat po své kamarádce. Zabydlela se v malém domečku, ve kterém se začala připravovat na odhalení tajemství, kam se její kamarádka doopravdy ztratila. Vždycky měli spolu určité spojení, které se nikdy nepřetrhlo. To dávalo Galantině naději, že je Tamara ještě naživu. Bylo to jako by si mohly číst myšlenky a pocity i na dálku. Zároveň si myslí, že její kamarádku unesli ti samí muži, co ji pořezali rameno. Proto tu jizvu i tak schovávala. Nerada o tom dni mluvila, protože to byl pro ni velmi bolavé. V té době se naučila tyhle pocity schovávat do maleb obrazů a velmi se v tom zlepšovala. Teď to dělá pro relaxaci. Po přestěhování začala cítit, že pouto s její kamarádkou sílí a proto věděla, že je někde nablízku a živá. Jeden z těch zamaskovaných mužů, kteří Galantinu přepadli ji drží doma a krmí se její krví.

VROZENÉ
SÍLA[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
VÝDRŽ[0/16]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 3
RYCHLOST[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
ŠTĚSTÍ×
▄▄▄▄▄
level 3
OBRATNOST[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
MAGICKÝ POTENCIÁL×
▄▄▄▄▄
level 0

NAUČENÉ
BOJ BEZE ZBRANĚ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
STEALTH[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
BOJ SE ZBRANÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
PŘEŽITÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
SPORTY[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
LOV[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
OŠETŘOVÁNÍ[0/20]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 4
UMĚNÍ
[0/16]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 3
OPRAVOVÁNÍ[0/3]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 0
.
.
.


MAGICKÉ
ZEMĚ[0/6]
▄▄▄▄▄▄▄▄▄
level 1
MAZLÍČEK

MAZLÍČEK

Frofo
S Frofem se poznali na jedné farmě při cestě za novým zaměstnáním. Od první chvíle bylo vidět, že si byli tihle dva souzeni a proto Frofo od té chvíle zůstal s ní. Už od prvního setkání se z nich stala nerozlučná dvojka. Frofo je sameček zakrslého prasátka a narodil se pár dní před tím, než se setkali - 10. 6.


××
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama